screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2

خدمات طراحی وب شرکت خدمات تکنالوژی و معلوماتی جوانان وطن

شرکت تکنالوژی و معلوماتی وطن افتخار دارد که اولین شرکت مسلکی،علمی و پیشرفته در زمینه طراحی وب با مجوز رسمی از آیساAISA  در سال 1392 در افغانستان شروع به کار نموده است.

خدمات این شرکت در زمینه طراحی سایتهای مختلف با دیزاینهای متنوع و گوناگون برای سلایق مختلف اعم از سایتهای تجاری، ادارات و سازمانهای دولتی و خصوصی ، روزنامه ها ، احزاب سیاسی، مراکز علمی و دانشگاهی، مدارس ، شرکتهای سیاحتی و زیارتی ، بیمارستانها و شفاخانه ها و هتلها و رستورانتهای بین المللی می باشد.

سایتها با توجه به کاربرد در دو نوع مختلف طراحی می شوند:

1- سایتهای استاتیک

2- سایتهای داینامیک

اما طراحی و برنامه نویسی وب در این شرکت با دو زبان معروف php و asp.net  صورت می گیرد که اکثریت قریب به اتفاق برنامه نویس وب بدر جهان نیز با این دوزبان می باشند. همچنین برای سایتهای داینامیک کنترل پنل اختصاصی جهت مدیریت ، به روز رسانی و آپدیت سایت با واسط کاربری مناسب (user interface ) ظراحی می شوند با راحتی و آسودگی هر چه تمام تر اقدام به به روز رسانی سایت نمایند.

تیم ما با توجه به تجربه چندین ساله خود در حوزه وب با cms های معروف جهان نظیر joomla, wordpress, drupal و php nuke و... نیز در خدمت شماست تا به نحو احسن سایتهای را مدیریت کنید.

سایت استاتیک چیست؟

طراحی وب سایت و ساختن سایت بصورت استاتیک ( ایستا ) و در واقع وب سایت های استاتیک (ایستا-ثابت) سایت هایی هستند که همانطور که از آن پیداست بطور ثابت بوده و شامل چند صفحه محدود با محتوای متنی و تصویری ثابتی می باشند. یعنی وب سایت های استاتیک (ایستا-ثابت) شامل چند صفحه ثابت بوده و قابلیت تعامل و انجام امور اتوماتیک مانند ثبت نام اعضا ، نظرسنجی و... را ندارد و صرفا بمنظور چند صفحه اطلاع رسانی در مورد وب سایت می باشد.
طراحی سایت و ساختن سایت به روش استاتیک (ایستا) معمولا برای وب سایت هایی مناسب است که مطالب و اخبار چندانی نداشته و شامل چند صفحه محدود برای اطلاع رسانی در باره فعالیت ، شخصیت یا شرکت خاصی می باشد و نیازی به امور اتوماتیک و بروز رسانی های مکرر ندارن

ویژگیهای سایتهای استاتیک :

1- طراحی آسان : برای طراحی سایت های استاتیک تخصص خاصی لازم نیست و بوسیله آموزش طراحی سایت و ساختن وب سایت استاتیک می توانید طراحی نمایید.
2- هزینه بسیار پایین طراحی سایت به این روش: زیرا فقط نیاز به هاست و دامنه دارد
3-  نیاز به فضای هاست پایین تر و طبعا هزینه هاست پایین تر نسبت به سایت های دیگر
4- دارای تعداد صفحات محدود : غالبا تعداد صفحات این نوع سایت ها بین 5 الی 10 صفحه است البته می تواند بیشتر هم باشد.

سایت داینامیک چیست؟
طراحی وب سایت و ساختن سایت بصورت داینامیک ( پویا-زنده ) و در واقع وب سایت های داینامیک (پویا-زنده) وب سایت هایی هستند که از نام آن پیداست که بطور پویا و زنده بوده و محتوا ، بخش ها و امکانات این نوع وب سایت ها کاملا پویا و زنده بوده و قابلیت تعامل و انجام امور اتوماتیک مانند ثبت نام اعضا ، نظرسنجی ، ارسال فرم ها و... را دارد و همچنین تعداد صفحات این نوع وب سایت ها نامحدود بوده و مدیریت بخش ها و محتوای یک وب سایت داینامیک (پویا-زنده) بطور کامل توسط یک پانل مدیریتی جامع صورت گرفته و کلیه امور مدیریتی و کاربری آن بطور آنلاین و توسط امکانات اتوماتیک و برنامه نویسی شده صورت می گیرد.
وب سایت های داینامیک (پویا-زنده) بطور کلی بر اساس یک سیستم (CMS (Content Management System بهمراه بانک اطلاعاتی مجهز طراحی و ساخته می شوند. بنابراین طراحی وب سایت و ساختن سایت داینامیک نیاز به دانش برنامه نویسی پیشرفته و تخصص بسیار بالایی دارد و نباید در طراحی سایت خود به این روش اشتباه کرد و حتما با متخصصین این امر مراجعه گردد . بنابراین طراحی این نوع وب سایت ها را حتما باید به شرکت های معتبر و پیشرو در این زمینه سپرد.
ویژگیهای سایتهای داینامیک :

1- نیاز به تخصص بالا در امور برنامه نویسی تحت وب : طراحی وب سایت و ساختن سایت داینامیک نیاز به دانش برنامه نویسی و همچنین تخصص در امور امنیت ، ارتقا و بروز رسانی برنامه CMS دارد.
2- امکانات کامل اتوماتیک وب سایت: امکانات پیشرفته و اتوماتیک مانند مدیریت مطالب و اخبار بطور نامحدود ، مدیریت محصولات ، مدیریت مقالات و کاتالوگ ، آمار بازدید ها ، مدیریت گالری ، مدیریت نظر سنجی و ... بسیاری امکانات دیگر.
2-  تعداد صفحات و بخش های نامحدود : در وب سایت داینامیک تعداد صفحات ، بخش ها ، منو و زیر منو ها و ... نامحدود هستند.
3- مدیریت آسان و آنلاین و بروز رسانی آنی و بلافاصله وب سایت: کلیه وب سایت های داینامیک دارای پانل مدیریت ویژه ای می باشند که امور مدیریتی توسط آن براحتی انجام شده و این امر مدیریت از هر مکان و هر زمانی را فراهم کرده و بروز رسانی وب سایت نیز بلافاصله می باشد.
4-  هزینه طراحی بالاتر نسبت به طراحی وب سایت استاتیک: بدلیل اینکه طراحی سایت و ساختن سایت داینامیک نیاز به تولید و ویژه سازی سیستم دارد هزینه بمراتب بالاتری از طراحی وب سایت استاتیک دارد.

 

 

 

نمونه کارهای ما

وب سایت لوژستیک و تجاری

وب سایت شرکت سنگ مرمر ولیعصر مالستان

 

وب سایت رسمی شوکت علی ظفری

 

وب سایت لیسه عالی یزدان شناس

فعالیتهای ما

شرکت خدمات تکنالوژی و معلوماتی وطن آماده است که کلیه خدمات طراحی وب را برای شرکتهای تجاری ، سیاحتی،موسسات دولتی و خصوصی و دانشگاهها با کادر مجرب و فنی خود انجام دهد

  • Website design
  • XHTML/CSS/CSS3/jquery/javascript/ajax
  • Search engine optimization
  • Wordpress intergration
  • drupal cms
  • joomla cms
  • web programming with php
  • web programming with asp.net